web tasarim

Responsive Web Tasarım

İzmir’de bulunan ve responisve (duyarlı) web sitesi tasarımı, e-ticaret web siteleri ve çevrimiçi pazarlamanın her alanında uzmanlaşmış Türkiyenin lider web sitesi tasarımı ajansıyız.

 

e-ticaret yoneticisi

E-ticaret Web Siteleri

Daha fazla online ürün satmanıza, iş süreçlerinizi güvenli web sitesi entegrasyonu ile iyileştirmenize ve çok dilli bir web sitesiyle yeni pazarlara erişmenize yardımcı olmak için buradayız.

 

SEO dostu web siteleri

Avrupa genelinde iş dünyası web siteleri için uzman arama motoru optimizasyonu hizmetleri ve internet pazarlaması sunuyoruz. SEO ekibimiz, arama motorunuzun sıralamalarını artırabilir.

 

mobil uyumlu web tasarim

Mobil Web Siteleri

Mobil web sitesi tasarımcılarımız, mobil pazarlama söz konusu olduğunda sizi ön planda tutmak için hazırdır. Satışları arttıran hoş mobil dostu web siteleri oluşturuyoruz.

 

KODSANAT Dijital pazarlama uzmanları

Yeni bir müşteri yaratmak ve satışları artırmak için iyi entegre edilmiş bir Dijital Pazarlama Stratejisi önemlidir. İzmir’deki web stüdyomuzda bulunan dijital pazarlama uzmanlarımız, tüm ticari sektörler için Avrupa genelinde eksiksiz bir dijital pazarlama hizmeti sunmaktadır.

Web sitelerimiz, kullanıcı dostu, kolay geliştirilebilen ve tüm cihazlar ,tabletlerde, mobilde güzel görünmesi ile ön plana çıkıyor. Biz sadece geliştirici, tasarımcı ve hesap yöneticisi değiliz, strateji geliştiren,sorun çözen ve yenilikçi bir ekibiz.