SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

“Kod Sanat”, bir sosyal medya ajansıdır. Sosyal medyayı yaşayan ve sosyal medyada nefes alan bir bir ekibimiz var.

Yaklaşımımızda yaratıcılık ve strateji geliştirmeden oluşan eşit parçalardır. Beynimizin Sol tarafla veri odaklı kararlar alırken sağ tarafıyla yaratıcı çalışmalar yapıyoruz. Çalışmalarımızı her zaman projenizin hedeflerine uygun olmasını sağlamak için özelleştirip ve uyarlıyoruz.

Sosyal medyayla mücadele etmenizde size yardımcı oluyoruz:

SOSYAL MEDYANIZ İÇİN NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Sosyal Medya Stratejisi Geliştirme:
İşletmeniz için, müşterilerinizin beğeni tahminini yapacak tamamen özelleştirilmiş bir strateji geliştiririz.

Sosyal Medya Topluluk Yönetimi:
Her ne kadar zaman alıcı olmasına rağmen, sosyal medya sanatı hayatımızın her noktasına nüfus etti. Topluluğunuzla iletişime geçmenize, ilişkiler geliştirmenize ve sadakat kurmanıza yardımcı olabiliriz. Marka sadakati günümüzde firmalar için en önemli konulardan biri olmaya başladı. Size bağlı olan markanızı seven ve tavsiye eden müşteriler sizleri geleceğe taşıyacaktır.

Sosya Medya İçin İçerik Yaratma:
Fotoğraf, tasarım ve metin yazarlığı için yaratıcı hizmetlerimizin tümünü size sağlıyoruz.

Kampanya Geliştirme:
Ürün lansmanları, büyük açılışlar, yeniden marka yaratma ve daha fazlası. Hikayenizi etkili bir şekilde anlatıp sosyal medya ile entegre çalışan kampanyalar tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Influencer Marketing:
Ajansımız bünyesinde bulunan sosyal medyada etkileşimi kuvvetli çözüm ortaklarımız ile kampanyalarınızı tanıtabiliriz. (Influencer Marketing, Youtube,Facebook, Twitter,Periscope, Instagram gibi sosyal medya kanallarında  yüksek takipçi sayılarına sahip kişilerin içerik yoluyla bir ürün ya da marka hakkında deneyimlerini takipçilerine aktarmasıdır)

Sosyal Medya Reklamları:
Stratejistlerden oluşan uzman ekibimiz sosyal medya reklamcılığı konusunda gelişmiş bir bilgiye sahiptir. Hedeflerinize ulaşmak için medya bütçenizi minimal düzeyde tutup markanızı daha da ileriye götürüyoruz.

Sosyal Medyada Ürün Satışı:
İlişki kurma üzerine odaklanarak, şirketinizin satış ekibini kendilerine yardımcı olması için stratejiler, araçlar ve içerikle donatabiliriz. Talep etmeniz halinde uzman dijital pazarlama ekibimiz ile firmanızın ürünlerini sizin adınıza pazarlayabiliriz.

Sosyal Teşhis:
Niteliksel ve niceliksel, mevcut sosyal durumunuzun objektif bir analizi ve başarı için bir yol haritasını size sunmaktayız.

Eğitim-Workshop:
Ekibinizin sosyal medya alanında yüksek performans göstermelerine yardımcı olmak için özel eğitim oturumları ve çalıştaylar hazırlamaktayız.

İtibar Yönetimi:
Tüketicilerin daha önce hiç olmadıkları kadar sosyal medya sayesinde birbirleri ile etkileşim halindeler, bir markanın güvenilirliğini ve itibarını koruması gitgide zorlaşıyor. Güvenilirlik ve  internette güven inşa etmenize yardımcı olacak stratejiler tasarlayıp uygulamaktayız.

Video Reklamları:
Video reklamları hedeflemeleri inanılmaz derecede çok ve etkilidir. Görüntülü reklam ağı hedefleme modelleri kulanılır ve ilgi alanı, anahtar kelime, demografik hedefleme gibi birçok hedefleme modeli ile reklamlarınızı potansiyel alakalı kullanıcılara gösterebilirsiniz.