ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Hızlı Sonuç, Nerede ve Ne Zaman ?

websitesi tasarim firmasi

2007 yılına gelindiğinde, dijital pazarlama ajansımız arama motoru optimizasyonu uzmanları tarafından kuruldu ve o zamandan beri her adımda SEO alanında uzmanlaştık. Arama, masaüstü veya mobil olsun, yerel sonuçlar veya uygulamalar için sürekli değişiyor; Google, her yıl algoritmasını yaklaşık 500 kez veya daha fazla güncelleştirmekte. Bu güncellemelerin çoğu küçük olsa da, bazen  ‘büyük’ ​​algoritma güncellemesi uyarı yapılmaksızın yayımlanmakta. SEO stratejistlerimiz, organik arama dünyasındaki yenilikleri sürekli olarak öğreniyor ve böylece müşterilerimizin konumlarının stabil kalmasını sağlayabiliyoruz.

Yıllar geçtikçe SEO hizmetimizle yüzlerce şirkete yardım ettik. Bulundukları konumdan web sitelerini alarak arama sonuçlarının üst kısmına götürdük.

SEO Sadece Arama Motoru Optimizasyonu Değildir

Her bir SEO projesi için baştan başlıyoruz, anahtar kelime araştırma süreci ile projeye start veriyoruz. Daha sonra bunu site içeriğinin bir incelemesine dönüştürüyor ve bu bulguları içerik geliştirme önerileri için kullanıyoruz. Kapsamlı SEO denetimlerimiz bir web sitesinin teknik ve kullanılabilirlik yönleri hakkında ayrıntılı raporlar içeriyor.

Bir web sitesi organik arama sonuçlarında gösterildiğinde, bir sonraki adım kullanıcıları arama sonuçlarında tıklamaya yönlendirmektir – ve tıklama almak için nelerin gerekli olduğunu biliyoruz. SEO konusunda en iyi uygulamalara kesinlikle takip etmekteyiz. Google, Bing ,Yandex,Baidu ve Yahoo tarafından belirlenen kuralları yakından takip ediyoruz! Arama motorlarının kaliteli arama sonuçlarına ulaşmasını sağlamak ve kullanıcıların en iyi arama tecrübesine sahip olmalarını sağlamak için çalışıyoruz.

SEO Dijital Pazarlamada Puzzle Parçasıdır.

Dijital pazarlama söz konusu olduğunda, SEO bulmacanın sadece bir parçasıdır. Gerçek ve güvenilir çevrimiçi arama optimizasyon stratejilerini, ücretli medya alımı (Google,Facebook,Instagram ve Bing gibi platformlarda), sosyal medya ve içerik geliştirme stratejileri ile harmanlıyoruz; böylece müşterilerimizin web siteleri arama sonuçlarında öne çıkıyor ve çevrimiçi gelişmeye devam ediyor.