ARAMA MOTORU REKLAMLARI?

Sosyal medya reklamlarından, arama motoru reklamcılığına, RTB’den programlı dijital medya satın almaya kadar en iyi teklifi nasıl yapacağımızı biliyoruz.

Dijital Medya Satın Alma Üzerine Fikirlerimiz;

Hesap yöneticilerimiz, sektörünüz ile olan yakınlığa dayanarak sizinle birlikte çalışmak üzere özel seçilmişlerdir, sektörünüzün detaylarını müşteri profilinizi sizinle birlikte analiz ettikten sonra özel bir sunum hazırlamaktalar  ve her şeyden önce ödeme yapılan medyalar için sizin bütçenizi koruyan çözümleri size sunuyorlar. Google, Yandex ,Bing, Baidu için içeriğe dayalı, davranışsal ve demografik hedeflemeyi birleştirerek size öze geliştirilen pazarlama taktikleri ile işinizi geliştiriyoruz.

İncelemeniz için bir görsel medya planı hazırlanarak ve bu planın neden kitleniz ve reklamcılık ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu gösteren ayrıntılarla bir sunum hazırlıyoruz.

Sizin adınıza reklam alanını satın alıp reklam bütçenizin yönetimini yapıyoruz.

Medya performansını ve dönüşümlerini izliyoruz.

Doğru içerik yerleşimi ve daha düşük maliyet garantisi vermekteyiz.

Dijital pazarlama sadece teknik şeyler değildir. Ayrıca müşterilerimizin beklentilerini beklenmedik şekillerde karşılamak (ve ötesine geçmek) ile ilgilidir.

İş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için stratejik düşünmeyi profesyonel bir yaklaşım ve yaratıcı bilgi birikimi ile birleştirmeyi hedefliyoruz. Hedeflerle ve kilometre taşlarıyla iyi düşünülmüş bir pazarlama planı başarının anahtarıdır ve KODSANAT ekibi olarak kampanyalarınızı ve markanızı ileri götürebiliriz.

Şirketlerin pazarlama sorunlarını çözmelerinde ve markalardaki değeri artırmalarına yardımcı olan düşünürlerden ve yetenekli tasarımcılardan oluşan ekibimizle, başkalarının başarısızlığa uğradığı yerlerde başarılı olmanızı sağlamak için çalışıyoruz.